O nas

Firma

PANTHER BUSINESS powstał 23.05.2021 przy dobrej kawie i przyjacielskich rozmowach.

Podczas pandemii utraciłyśmy prace, w których dotychczas się realizowałyśmy, ale nie poddałyśmy się i postanowiłyśmy zawalczyć o siebie. Z pomysłu szybko przeszłyśmy do realizacji. Jeszcze bez strony internetowej, logo i nazwy nawiązałyśmy pierwsze współprace w obszarze miękkiej windykacji, obsługi klienta oraz zdalnego zarządzania nieruchomościami. Dopiero z czasem przeszłyśmy do marketingu, prowadząc Social Media naszych klientów. Doświadczyłyśmy na własnej skórze, co oznacza być dwadzieścia cztery godziny na dobę w pracy. Postanowiłyśmy zoptymalizować nasze działania, nauczyć się na popełnionych błędach i ruszyć z firmą pełną parą! (pełną pasji i marzeń)

I oto jesteśmy – PANTHER BUSINESS – Marta i Natalia. Miło Cię u nas widzieć. Zapraszamy do dalszego opisu, w celu poznania nas i naszej działalności.

Misja

• Chcemy żeby Twój biznes z naszą pomocą rozwijał się płynnie i nieustannie.
• Chcemy żeby nasze wsparcie dawało Ci szanse na czas dla siebie. Wiemy jak bardzo jest to potrzebne przy prowadzeniu firmy.
• Chcemy się rozwijać poprzez doświadczenia i kontakt z naszymi klientami.
Dlaczego warto z nami współpracować?

• Masz wszystkie potrzebne usługi do rozwoju firmy w zasięgu ręki
• Problemy techniczne już Cię nie dotyczą
• Nie martwisz się o sprzęt, licencje i programy dla pracownika
• Współpracę wrzucasz w koszty
• Nie ponosisz kosztów utrzymania pracownika
• Nie martwisz się o zastępstwa, zwolnienia chorobowe i urlopy
• Nie musisz mieć biura i przygotowywać nowego stanowiska pracy
• Skupiasz się na zadaniach, które lubisz i w 100% potrafisz

Zespół

PANTHER BUSINESS to zespół stworzony z kobiet
pełnych pasji do rozwoju przedsiębiorstw.
Pracujemy w elastycznych godzinach,
ale jesteśmy zawsze, gdy tego potrzebujesz.

MARTA

Wirtualna Asystentka i jedna z założycielek PANTHER BUSINESS. Działam pewnie, konkretnie i z zaangażowaniem. Wyznaję zasadę, że to, czego chce się w życiu, ma swoje odzwierciedlenie w pracy. Dlatego inwestuję we właściwych ludzi, z którymi realizuje zawodowe cele. Pełna satysfakcja z tego, co robię, przynosi korzyści. Praca, która nie jest wyzwaniem, nie daje powodu do dumy, dlatego uparcie dążę do satysfakcji moich klientów i z podniesioną głową mówię, że to ja razem z Natalią stworzyłam PANTHER BUSINESS.

– Certyfikowany coach i trener biznesu,
– Posiadam Certyfikat z zarządzania zasobami ludzkimi,
– Ukończyłam studia z zakresu Doradztwa Biznesowego,
– Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Zarządzanie Kreatywne ze specjalizacją Design Management,
– Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Nowy Marketing,
– Aktualnie studentka studiów podyplomowych na kierunku Public Relations
– Przez 2 lata, jako Prezes Spółki, wprowadzałam na Polski rynek nowy produkt w branży nieruchomości – coliving,
– Mam 4 – letnie doświadczenie w pracy na stanowisku osobistej asystentki prezesa oraz office managera (koordynacja pracy zespołu programistów, grafików, marketingowców),
– Przez 2 lata pracowałam jako Dyrektor Zarządzający w firmie transportowo-budowlanej,
– Stawiam pierwsze kroki w aranżacji wnętrz.

Never stop dreaming and reaching for success!

NATALIA

Magistra Psychologii, Wirtualna Asystentka i jedna z założycielek PANTHER BUSINESS. Psychologia nauczyła mnie zdrowego podejścia do życia, otworzyła oczy na wiele możliwości rozwoju i zwiększyła wiedzę oraz zaangażowanie w bycie tu i teraz. Same studia nauczyły mnie odpowiedzialności oraz uzupełniły moją wiedzę odnośnie różnych form wsparcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Perfekcjonizm i estetyka w zadaniach jest dla mnie ukojeniem. Specjalizuje się w utrzymywaniu relacji z naszymi partnerami biznesowymi, wdrażaniu procedur oraz kontaktem z najemcami przy zarządzaniu nieruchomościami. Dzięki studiom psychologicznym potrafię dobrze wcielić się w sytuację naszego klienta i zrozumieć jego oczekiwania. Staram się, żeby nasze współprace przebiegały z przyjemnością i długotrwale.

-Psycholog,
-Wirtualna asystentka,
-Trenerka Umiejętności Społecznych,
-Realizatorka programu „Unplugged”,
-Improwizatorka/ aktorka w amatorskim teatrze,
-Wolontariuszka w Fundacji Labrador,
-Organizatorka warsztatów rozwijających (postawa na scenie, podczas prezentacji, komunikacja ciałem, dykcja, prowadzenie dialogu),
-Prywatnie przyjaciółka Marty od wielu wielu lat :).

„Nie da się rozwiązać dzisiejszych problemów, wczorajszymi rozwiązaniami” E. Langer

ALEKSANDRA

Jestem grafikiem, który z pełnym zaangażowaniem tworzy świat pięknych i niebanalnych projektów. Przez ponad 5 lat zdobywałam doświadczenie w tworzeniu identyfikacji wizualnej firm, projektowaniu stron internetowych i animacji, a teraz jestem tutaj, by podzielić się tym z Tobą!

Oczywiście, nie jestem tylko grafikiem. W moich wolnych chwilach, gdy nie kreuję magicznych projektów, zanurzam się w fascynującym świecie literatury. Książki są jak magiczne portale, które otwierają moje umysłowe horyzonty i pozwalają mi odprężyć się na nowe sposoby. A kiedy chcę trochę oderwać się od cyfrowego świata, sięgam po pędzel i farby, aby przenieść moje myśli na płótno. Malowanie to dla mnie medytacja, która sprawia, że moje projekty są nie tylko estetyczne, ale również wyjątkowe i pełne emocji.

W swojej pracy stawiam na nietuzinkowość i oryginalność. Nie chcę, żeby moje projekty były kolejnymi kopiami, które trudno odróżnić od siebie. Chcę, żeby wyróżniały się na tle innych i zachwycały swoim wyjątkowym stylem. Kreatywność płynie we mnie niczym rzeka, a ja chcę, aby każdy projekt, który stworzę, był jak niesamowita przygoda.

Dlatego, jeśli szukasz profesjonalnego grafika, który nie boi się wyjść poza schematy, to jestem tu dla Ciebie. Wspólnie możemy stworzyć coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Zapraszam Cię do kontaktu i do odkrycia, jak razem możemy wprowadzić magię do Twojej wizualnej obecności.

Pamiętaj, że życie jest zbyt krótkie, aby ograniczać się do przeciętności. Wybierz grafika, który rozumie Twoją wizję i potrafi ją przekształcić w coś wyjątkowego.
JULIA

Jako osoba otwarta na różne możliwości, w moim słowniku nie istnieje słowo nuda. W życiu cenię sobie szczerość i kreatywność. Jestem Osobą odpowiedzialną, lubiącą porządek i organizację. Uzyskałam, stopień licencjacki na kierunku Finanse i Rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Obecnie jestem studentką drugiego stopnia na kierunku Cultural Economics & Enterprneurship na Erasmus University w Rotterdamie. 

Podczas studiów rozwijałam swoje zamiłowanie do sztuki, gdzie pomagałam w organizacji projektów muzycznych, filmowych i społecznych. Te doświadczenia nie tylko sprawiły, że stałam się bardziej odpowiedzialna, ale także rozwinęły moje umiejętności komunikacyjne i przyniosły cenne doświadczenie, które wykorzystuje w codziennym życiu. Obecnie poszerzam swoją wiedzę dalej w kierunku branży kulturalno-kreatywnej. W wolnym czasie uprawiam jogę, chodzę na wystawy, fotografuję, a także zgłębiam tajniki kuchni włoskiej.

MAŁGORZATA

Jestem osobą o wielu pasjach i umiejętnościach. Z wykształcenia jestem psychologiem, co pozwoliło mi zrozumieć ludzką psychikę i zachowanie na głębszym poziomie. Obecnie pracuję w dziedzinie zarządzania i organizacji szkoleń, co pozwala mi wykorzystywać moje umiejętności interpersonalne i edukacyjne w praktyce.

Jestem energiczną osobą, gotową na wyzwania i dążącą do ciągłego rozwoju. Moja praca i pasje pozwalają mi wykorzystywać tę energię na rzecz innych, pomagając ludziom osiągać swoje cele i się rozwijać. Jesień to moja ulubiona pora roku, uwielbiam to magiczne połączenie kolorów liści i chłodnego powietrza. To dla mnie czas, kiedy mogę zanurzyć się w swoich myślach i czerpać inspirację z otaczającej natury.

Zawsze zachęcam do poznania mnie bliżej i dzielenia się ze mną swoimi pomysłami oraz wyzwaniami. Chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby wspólnie osiągać sukcesy.
NATALIA

Można powiedzieć, że jestem człowiekiem orkiestrą albo raczej artystą kombinatorem – czego nie wykreuję to wykombinuję 😉
Zawsze ciągnęło mnie do organizacji więc swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie stawiałam w samorządzie studenckim, gdzie organizowałam różne wydarzenia i eventy. Samorząd to szerokie pole do popisu. Właśnie tam rozwijałam swoje hobby graficzne tworząc treści na social media jak Instagram i Facebook. Podczas drogi zawodowej opanowałam podstawy Excela (,który jest świetną zabaw, gdy już się go zrozumie) i oswoiłam się z różnymi programami typu Canva, Microsoft Office czy pakiet Google.
Poza tym jestem też człowiekiem i mam swoje hobby, różne przeróżne! Aktualnie jestem na etapie pieczenia – pieczenia konkretnie ciastek, modyfikowania przepisów i wykorzystywania różnych składników. Czasem tworzę grafiki w stylu Outline, czasem robię zdjęcia, czasem nagrywam i składam filmiki, czasem wyszywam, czasem czytam, a czasem dla zabawy oglądam po raz setny ten sam film.
Mam sporo pomysłów, a moją siłą napędową jest kontakt z drugim człowiekiem, więc jestem pewna, że wspólnie na pewno coś wykombinujemy ;).

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami już teraz!