O nas

Firma

PANTHER BUSINESS powstał 1.04.2021 przy dobrej kawie i przyjacielskich rozmowach.

Podczas pandemii straciłyśmy prace, w których dotychczas się realizowałyśmy. W związku z tym postanowiłyśmy zawalczyć o siebie. Z pomysłu szybko przeszłyśmy do realizacji. Jeszcze bez strony internetowej, logo i nazwy nawiązałyśmy pierwsze współprace. Dopiero z czasem przeszłyśmy do marketingu, prowadząc Social Media naszych klientów. Doświadczyłyśmy na własnej skórze, co oznacza być dwadzieścia cztery godziny na dobę w pracy. Postanowiłyśmy zoptymalizować nasze działania, nauczyć się na popełnionych błędach i ruszyć z firmą pełną parą! (pełną pasji i marzeń)

I oto jesteśmy – PANTHER BUSINESS – Marta i Natalia. Miło Cię u nas widzieć. Zapraszamy do dalszego opisu, w celu lepszego poznania nas i naszej działalności.

Misja

• Chcemy żeby Twój biznes z naszą pomocą rozwijał się płynnie i nieustannie.
• Chcemy żeby nasze wsparcie dawało Ci szanse na czas dla siebie. Wiemy jak bardzo jest to potrzebne przy prowadzeniu firmy.
• Chcemy się rozwijać poprzez doświadczenia i kontakt z naszymi klientami.
Dlaczego warto z nami współpracować?

• Masz wszystkie potrzebne usługi do rozwoju firmy w zasięgu ręki
• Problemy techniczne już Cię nie dotyczą
• Nie martwisz się o sprzęt, licencje i programy dla pracownika
• Współpracę wrzucasz w koszty
• Nie ponosisz kosztów utrzymania pracownika
• Nie martwisz się o zastępstwa, zwolnienia chorobowe i urlopy
• Nie musisz mieć biura i przygotowywać nowego stanowiska pracy
• Skupiasz się na zadaniach, które lubisz i w 100% potrafisz

Zespół

PANTHER BUSINESS to zespół stworzony z dwóch kobiet
pełnych pasji do rozwoju przedsiębiorstw.
Pracujemy w elastycznych godzinach
ale jesteśmy zawsze, gdy tego potrzebujesz.

MARTA

Działam pewnie, konkretnie i z zaangażowaniem. Wyznaję zasadę, że to, czego chce się w życiu, ma swoje odzwierciedlenie w pracy. Dlatego inwestuję we właściwych ludzi, z którymi realizuje zawodowe cele. Pełna satysfakcja z tego, co robię, przynosi korzyści. Praca, która nie jest wyzwaniem, nie daje powodu do dumy, dlatego uparcie dążę do satysfakcji moich klientów.

– Certyfikowany coach i trener biznesu
– Posiadam Certyfikat z zarządzania zasobami ludzkimi
– Ukończyłam studia z zakresu Doradztwa Biznesowego
– Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Zarządzanie Kreatywne ze specjalizacją Design Management
– Aktualnie studentka studiów podyplomowych na kierunku Nowy Marketing
– Przez 2 lata, jako Prezes Spółki, wprowadzałam na Polski rynek nowy produkt w branży nieruchomości – coliving
– Mam 4 – letnie doświadczenie w pracy na stanowisku osobistej asystentki prezesa oraz office managera (koordynacja pracy zespołu programistów, grafików, marketingowców)
– Przez 2 lata pracowałam jako Dyrektor Zarządzający w firmie transportowo-budowlanej
– Stawiam pierwsze kroki w aranżacji wnętrz

Never stop dreaming and reaching for success!
NATALIA

Z coraz większym rozpędem kończę studia psychologiczne. Mam za sobą wiele kursów i szkoleń z wystąpień publicznych oraz prowadzenia prezentacji. Psychologia przede Psychologia przede wszystkim nauczyła mnie zdrowego podejścia do życia, otworzyła oczy na wiele możliwości rozwoju i zwiększyła wiedzę oraz zaangażowanie. Same studia nauczyły mnie odpowiedzialności oraz uzupełniły moją wiedzę odnośnie różnych form wsparcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. wszystkim nauczyła mnie zdrowego podejścia do życia, otworzyła oczy na wiele możliwości rozwoju i zwiększyła wiedzę oraz zaangażowanie. Same studia nauczyły mnie odpowiedzialności oraz uzupełniły moją wiedzę odnośnie różnych form wsparcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.  Perfekcjonizm i estetyka w zadaniach jest dla mnie ukojeniem. Specjalizuje się w utrzymywaniu relacji z naszymi partnerami biznesowymi. Dzięki studiom psychologicznym po trafie dobrze wcielić się w sytuację naszego klienta i zrozumieć jego oczekiwania. Staram się, żeby nasze współpracę przebiegały z przyjemnością i długotrwale.

• Studentka psychologii
• Wirtualna asystentka

• Trenerka Umiejętności Społecznych
• Improwizatorka/ aktorka w studenckim teatrze
• Organizatorka warsztatów rozwijających (postawa na
scenie, podczas prezentacji, komunikacja ciałem, dykcja, prowadzenie dialogu)Z Martą współpracuje już nie pierwszy raz, przez pół roku byłam jej asystentką w poznańskiej firmie. Jestem członkiem kadry na obozach młodzieżowych, gdzie jako instruktor tworzę akcje promocyjne, dbam o zapisy, social media i o powrót klienta w kolejnych latach. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

KASIA

Ukończyłam studia inżynierskie na kierunku chemia aplikacyjna, podczas których udało mi się opublikować artykuł naukowy oraz zostać finalistką ogólnopolskiego konkursu „Złoty medal chemii”. Aktualnie robię studia magisterskie z Zarządzania i inżynierii produkcji aby dalej poszerzać moje horyzonty. Od kilku lat jestem baristką w kawiarni, kontakt z klientem i zapach kawy to dla mnie idealne połączenie.W wolny czasie realizuję się jako tancerz grupy projektowej PhysicalArtHouse, z którą wystawiamy spektakle teatru tańca. Uwielbiam ten sposób aktywności fizycznej i pobudzania kreatywności. To uczy mnie, że ograniczenia są tylko w głowie a z pozytywnym nastawieniem można zrobić wszystko.

 


JULIA

Jako osoba otwarta na różne możliwości, w moim słowniku nie istnieje słowo nuda. W życiu cenię sobie szczerość i kreatywność. Jestem Osobą odpowiedzialną, lubiącą porządek i organizację. Uzyskałam, stopień licencjacki na kierunku Finanse i Rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Obecnie jestem studentką drugiego stopnia na kierunku Cultural Economics & Enterprneurship na Erasmus University w Rotterdamie. 


Podczas studiów rozwijałam swoje zamiłowanie do sztuki, gdzie pomagałam w organizacji projektów muzycznych, filmowych i społecznych. Te doświadczenia nie tylko sprawiły, że stałam się bardziej odpowiedzialna, ale także rozwinęły moje umiejętności komunikacyjne i przyniosły cenne doświadczenie, które wykorzystuje w codziennym życiu. Obecnie poszerzam swoją wiedzę dalej w kierunku branży kulturalno-kreatywnej. W wolnym czasie uprawiam jogę, chodzę na wystawy, fotografuję, a także zgłębiam tajniki kuchni włoskiej.
GABRIELA

Jeśli miałabym opisać siebie trzema słowami: dociekliwa, wszechstronna, otwarta. 
Lubię porządek lecz odnajduję w sobie pierwiastek chaosu, który nie pozwala mi wpaść w rutynę. Nigdy się nie nudzę, a zamiast przeszkód widzę okazje. Moja ciekawość i chęć ciągłego poszerzania wiedzy zaprowadziła mnie w wiele fascynujących miejsc, m.in tutaj, do zespołu Panther Business. Relacje, które buduję z klientami oparte są na szczerości, zrozumieniu potrzeb i dopasowaniu się do wizji.Największą część mojego życia zajmują w tym momencie studia psychologiczne, które są dla mnie czymś więcej niż tylko dyplomem do uzyskania. To moja pasja, którą postanowiłam przekuć w wykształcenie. W przyszłości chciałabym pracować w ujęciu psychodynamicznym. Stawiam na rozwiązania poprawiające jednocześnie komfort życia i zdrowie psychiczne, dlatego regularnie praktykuję jogę i staram odżywiać się według kuchni ajurwedyjskiej.

 

marketin.jemy to kreatywne dziewczyny,
zajmujące się marketingiem, projektami graficznymi,
oraz wizerunkiem w mediach społecznościowych.

VICKY

Lubię, gdy dużo się dzieje! To napędza mnie do jeszcze większego działania.
W mojej głowie wciąż powstaje milion nowych pomysłów i ciężko powstrzymać mnie przed realizacją kolejnych projektów. W ciągu dnia zajmuję się kontaktem
z Klientami, rozpoznaję ich potrzeby i szukam inspiracji. Wszystko po to, by stworzyć idealną koncepcję marketingową. Gdy wpadnę w wir pracy, niełatwo mnie zatrzymać!

Działalność jako marketing.jemy daje mi satysfakcję z tego, co robię! Cieszę się, że na naszą pracę składa się wiele elementów, które stanowią idealną całość: prowadzenie profili w SM, reklamy, tworzenie grafik, fotografia – to tylko część tego, czym się zajmujemy.

Z Anią połączyły mnie studia marketingowe oraz zamiłowanie do pracy kreatywnej i nieustannego tworzenia.
Doświadczenie zebrane w kilkuletniej pracy w obszarze marketingu oraz zdobyta podczas studiów wiedza pozwalają mi codziennie spełniać się w tym, co robię. Poza kierowaniem agencją marketingową prowadzę również swoją markę odzieżową. 

ANIA

Praca kreatywna i realizacja nowych pomysłów to dla mnie największa radość. Nie lubię nudy, dlatego zawsze staram się szukać nowych, inspiracji, aby tworzyć projekty niepowtarzalne i wyjątkowe. Cierpliwie słucham uwag i poprawek Klientów i staram się, aby każdy zawsze był zadowolony, a oczekiwania zostały spełnione.

Fotografią interesuję się już od dawna – tym bardziej sesje produktowe są dla mnie przyjemną częścią pracy. Lubię ryzyko i nie boję się eksperymentować. Choć na sesje zdjęciowe zawsze przychodzimy przygotowane, czasem górę biorą spontaniczne decyzje, które okazują się strzałem w dziesiątkę! 

Z Vicky poznałyśmy się na studiach i połączyłyśmy siły, gdy okazało się, że obie uwielbiamy tworzyć projekty graficzne, dobrze znamy się na marketingu oraz SM.

Umiejętności, które wciąż szlifuję i doskonalę, nauczyłam się, działając w organizacji studenckiej. To właśnie tam odkryłam, że to w tym kierunku chcę się nieustająco rozwijać.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami już teraz!